Scroll To Top
番号 題名 氏名 よみ 賞ほか
1
境界 赤田 美砂緒 あかだ みさお 奨励賞
2 朝倉 美彌子 あさくら みやこ
3 午の極み 浅田 彩 あさだ ひかり
4 魔法の玉手箱 浅野 忠 あさの ただし (無鑑査)
5 白土の地 浅埜 水貴 あさの みずき 奨励賞
6 思い出す街 浅村 弥生子 あさむら やよいこ
7 此処に聴こえるまで 明壁 美幸 あすかべ みゆき
8 時の海 阿部 任宏 あべ ただひろ
9 洗心 荒井 孝 あらい たかし
10 駅前の人人 新井 政明 あらい まさあき
11 滑走 荒木 恵信 あらき けいしん
12 7月の浜辺 安栄 容子 あんえい ようこ 初入選
13 軌跡と息 飯田 穂野香 いいだ ほのか
14 フィクションの知人 池上 望月 いけがみ みづき 奨励賞
15 雨ニモ風ニモ 石村 雅幸 いしむら まさゆき
16 夏の晴れ舞台 市橋 豊美 いちはし とよみ
17 凍壁 伊藤 一善 いとう かずよし
18 山荘にて 伊藤 みさと いとう みさと
19 クロアチアの朝 稲員 頼子 いなかず よりこ 奨励賞
20 祈りの道―観音堂へ 井上 淑 いのうえ よし
21 岩田 明子 いわた あきこ
22 線と軌道 岩谷 晃太 いわたに こうた
23 クリスマスのトラム 岩永 てるみ いわなが てるみ
24 岩波 昭彦 いわなみ あきひこ
25 はなにまがう 上野 高 うえの たかし
26 葛藤 宇城 翔子 うしろ しょうこ
27 遠い記憶 内山 尚己 うちやま なおみ
28 風韻 梅里 雅子 うめさと まさこ 初入選
29 北越雪譜 浦上 義昭 うらがみ よしあき
30 歳月 江藤 紀世 えとう きよ
31 アラカルト 大河原 典子 おおかわら のりこ
32 野葡萄図 大河原 秀樹 おおかわら ひでき
33 大木 友美 おおき ゆみ
34 夜奏の樹 大久保 智睦 おおくぼ ともむつ
35 未来・つながり 大嶋 英子 おおしま えいこ
36 清浄身 大島 婦美枝 おおしま ふみえ
37 たゆたう 大瀬戸 文子 おおせど ふみこ
38 every steps 大橋 智 おおはし さとし
39 宿存 大村 有香 おおむら ゆか
40 雨あがる「ポルト」 大矢 十四彦 おおや としひこ 招待
41 竜犀 大矢 夏目 おおや なつめ 奨励賞
42 ミゼレーレ 岡田 眞治 おかだ しんじ 奨励賞
43 泡沫 岡部 巌 おかべ たかし
44 寂光 小川 国亜起 おがわ くにあき
45 大乗 小田切 恵子 おだぎり けいこ
46
鬼塚 堅太 おにつか けんた
47 加来 万周 かく ばんしゅう
48 柏谷 明美 かしわや あけみ
49 輪転 片山 開登 かたやま かいと 初入選
50 窓辺 勝又 優 かつまた ゆう  
51 GARAGE 門井 直子 かどい なおこ
52 石楠花 加藤 厚 かとう あつし
53 廻る 加藤 清香 かとう さやか
54 ホーム(帝国ホテル) 加藤 裕子 かとう ひろこ
55 草原へ 加藤 洋一朗 かとう よういちろう
56 大護摩 かどしま なおき
57 息吹 かどの ちかこ
58 大地のシルバーバック 金沢 一郎 かなざわ いちろう
59 やわらかな午後に 金澤 尚武 かなざわ しょうぶ
60 Namche 金子 洋平 かねこ ようへい
61 雨のペリーロード 亀谷 勇美子 かめたに ゆみこ
62 白日夢 狩俣 公介 かりまた こうすけ
63 白兎予祝 川﨑 麻央 かわさき まお 奨励賞 (無鑑査)
64 黄金の林檎 川村 敏博 かわむら としひろ
65 雨粒 河本 真里 かわもと まり
66 夕暮れのブダペスト 岸本 浩希 きしもと ひろき
67 北村 典子 きたむら のりこ
68 翠流 木下 武 きのした たけし
69 夜行 木下 千春 きのした ちはる 日本美術院賞【大観賞】(無鑑査)
70 回想のバルカローレ 木村 和男 きむら かずお
71 老母の手 木村 惠子 きむら けいこ
72 隠れ穴 木村 直広 きむら なおひろ
73 光陰 木村 遥 きむら はるか
74 早春の道 久保 孝久 くぼ たかひさ
75 影絵遊び 窪井 裕美 くぼい ひろみ
76 追憶 河野 修一 こうの しゅういち
77 歳月今 河野 哲也 こうの てつや
78 記憶の場所 小島 和夫 こじま かずお
79 風、誘う 後藤 順一 ごとう じゅんいち
80 蘇州心象 後藤 紳也 ごとう しんや
81 小林 希光 こばやし きこう (無鑑査)
82 小林 路子 こばやし みちこ
83 虚空の景色 小松原 彩瑞 こまつばら あづ
84
蒼ノ食材―鱻― 近藤 仁 こんどう ひとし
85 兆す(福島・一切経山) 齋藤 勝正 さいとう かつまさ
86 爪(捕る) 西藤 哲夫 さいとう てつお
87 緑霧 斉藤 博康 さいとう ひろやす
88 さいはて 齋藤 愛未 さいとう まなみ
89 囀り 齋藤 竜太 さいとう りょうた
90 或る採石場 酒井 龍一 さかい りゅういち
91 harmony 坂根 輝美 さかね てるみ
92 光射す街 桜井 敬史 さくらい けいし
93 落ち葉水鏡 佐藤 悟 さとう さとる
94 蛹の時間 佐藤 孝 さとう たかし
95 社殿 佐藤 美和子 さとう みわこ
96 水中 佐藤 佑 さとう ゆう
97 出づる(ユキヒョウ) 佐藤 龍生 さとう りゅうせい
98 雨上がり 佐野 正人 さの まさと
99 迷彩 澤村 志乃武 さわむら しのぶ
100 ゆらぎ 鹿間 麻衣 しかま まい
101 marmo 澁澤 星 しぶさわ せい
102 ボーダーライン 澁谷 祥子 しぶや さちこ
103 アトリエ 島田 滋 しまだ しげる 初入選
104 游遊 清水 操 しみず みさお
105 追憶 清水 レイ しみず れい 初入選
106 献花 下川 辰彦 しもかわ たつひこ
107 ことばのない世界 下田 博子 しもだ ひろこ
108 迷宮 下村 貢 しもむら こう
109 夜風 白井 進 しらい すすむ
110 after the rain 白石 綾奈 しらいし あやな
111 天の門 新生 加奈 しんじょう かな
112 菅原 美惠子 すがわら みえこ
113 あけぼの(奥日光黎明) 杉山 寒月 すぎやま かんげつ
114 夏の朝 杉山 紅 すぎやま こう
115 虚ろ 鈴木 恵麻 すずき えま 奨励賞 (無鑑査)
116 Disturbing gaze 鈴木 広太 すずき こうた
117 君達への言伝 鈴木 ちか子 すずき ちかこ
118 晩秋の木祖村 鈴木 夏江 すずき なつえ 初入選
119 Overflow 鈴木 博稀 すずき ひろき
120 野神 鈴木 靖代 すずき やすよ
121 天の川 須田 健文 すだ たけひろ
122 賢人 砂長 正宗 すななが まさむね
123 風の吹くままに 瀬戸口 祐佳 せとぐち ゆか
124
三徳山 投入堂 楚里 清 そり きよし
125 静かな日 髙木 友明 たかぎ ともあき
126 林の中へ 髙田 峻典 たかだ しゅんすけ
127 閑日 髙橋 孝子 たかはし たかこ
128 生きる・赤い糸 髙橋 俊子 たかはし としこ
129 里の家 たかへい かよ
130 瀧下 尚久 たきした まさひさ
131 竹内 榮次 たけうち えいじ 奨励賞
132 壁の人 たけうち しげき
133 灯りの群像 竹内 唯可 たけうち ゆいか
134 揺らぎ 竹澤 弘之 たけざわ ひろゆき
135 団欒 竹田 ゆう子 たけだ ゆうこ
136 おひさまのひとりじめ 竹原 美也子 たけはら みやこ
137 最上 武部 雅子 たけべ まさこ 招待
138 GATE 田尻 周也 たじり しゅうや 初入選
139 光る海 田中 宏明 たなか ひろあき
140 潟辺り 田中 百合子 たなか ゆりこ
141 緑深し 谷 善徳 たに よしのり 奨励賞
142 白露 玉井 伸弥 たまい しんや
143 工場 千種 伸宜 ちぐさ のぶよし
144 Belle Époque 千野 久美子 ちの くみこ
145 午後には残って 張 彬文 ちょう ひんぶん
146 茜の帰路 辻村 和美 つじむら かずみ
147 青い月 角田 信四郎 つのだ のぶしろう (無鑑査)
148 懐古 角田 範子 つのだ のりこ (無鑑査)
149 夏P.M6:00 手中 道子 てなか みちこ
150 井の頭(3)―オフィーリア― 樋田 礼子 といだ あやこ
151 福福 徳井 正明 とくい まさあき
152 遠国想 戸島 朋子 とじま ともこ
153 森の力 戸田 和夫 とだ かずお (無鑑査)
154 夏野 戸津 信子 とづ のぶこ
155
過日 富永 美香 とみなが みか
156 Oratio 中井 香奈子 なかい かなこ
157 緑韻 永井 健志 ながい たけし
158 the Island 中内 共路 なかうち ともみち 初入選
159 風ととおり雨 中尾 泰斗 なかお たいと
160 森の詩 中神 敬子 なかがみ けいこ
161 佇む 長瀬 香織 ながせ かおり
162 活動 永田 恭子 ながた きょうこ
163 湧く 永田 耕治 ながた こうじ
164 静寂に響く 長野 聖司 ながの せいじ 初入選
165 お絵かきの世界 中野 貴文 なかの たかふみ 初入選
166 大里夜話 永吉 秀司 ながよし ひでし
167 カーテンコール 並木 功 なみき いさお
168 神聖樹 並木 秀俊 なみき ひでとし
169 駅舎 楢原 環 ならはら たまき
170 卓上 成瀬 瑠花 なるせ るか 初入選
171 地の営み 新倉 嘉江 にいくら よしえ
172 秋の日 新美 三千代 にいみ みちよ
173 立冬 西岡 一義 にしおか いちぎ
174 建築家 西岡 悠妃 にしおか ゆうひ (無鑑査)
175 白夏 西澤 秀行 にしざわ ひでゆき
176 好日 西村 理奈 にしむら りな
177 光のエントランス 日塔 さえみ にっとう さえみ
178 限りなくクリスタル 丹羽 順子 にわ じゅんこ
179 白冬の森 野地 美樹子 のぢ みきこ
180 夏の雑記帳 能登 真理亜 のと まりあ
181
深淵 野邊 ひろみ のべ ひろみ
182 木の国 長谷川 万秩子 はせがわ まちこ
183 桜咲く駅 秦 誠 はた まこと
184 痕跡 八谷 真弓 はちや まゆみ
185 春近き厳寒の朝 羽子田 龍也 はねだ たつや
186 Wilderness 馬場 薗花 ばば そのか
187 静穏 浜口 和之 はまぐち かずゆき
188 早川 圭子 はやかわ けいこ
189 燃える 早川 実希 はやかわ みき
190 夏葛 速水 敬一郎 はやみ けいいちろう
191 赤備え 阪野 智啓 ばんの ともひろ
192 rainy day? 曵地 聡美 ひきち さとみ
193 里の道 平末 初子 ひらすえ はつこ
194 不可視論 平林 貴宏 ひらばやし たかひろ
195 覇王花 廣瀨 貴洋 ひろせ たかひろ
196 茫洋とした予感の中で 廣田 晴彦 ひろた はるひこ
197 廣藤 良樹 ひろふじ よしき
198 Aux Cadrans 深見 早苗 ふかみ さなえ
199 心待ち 藤井 聡子 ふじい さとこ
200 侵蝕の華 藤城 正晴 ふじしろ まさはる
201 彩乃鞦韆 藤田 和美 ふじた かずみ
202 コンビナートY 藤田 哲也 ふじた てつや
203 残照 藤原 弘文 ふじわら ひろふみ
204 古町風情 古田 忠 ふるた ただし 初入選
205 ネリヤカナヤ 古谷 照美 ふるや てるみ
206 千変万化 堀田 美友貴 ほった みゆき 初入選
207
公孫樹 本多 翔 ほんだ しょう
208 風の合間 前田 力 まえだ ちから 招待
209 追想 牧 るみ子 まき るみこ 初入選
210 銀の朝 牧田 宏之 まきた ひろゆき
211 遊星の軌道 牧野 香里 まきの かおり
212 影も積む 牧野 環 まきの たまき
213 春暦 真下 みや子 ましも みやこ
214 兆し 増本 寛子 ますもと ひろこ
215 遥か昔、遥か彼方 松浦 主税  まつうら ちから
216 湧き水 松岡 歩 まつおか あゆむ (無鑑査)
217 摩天楼 松下 明生 まつした あきお
218 暁鐘 松下 雅寿 まつした まさとし
219 待機 松竹 幸子 まつたけ さちこ
220 すたこらさっさ 松村 侑紀 まつむら ゆき
221 小島にて 松本 香菜子 まつもと かなこ
222 扶杖幽径を行く 丸山 國生 まるやま くにお
223 水の煙 三浦 愛子 みうら あいこ (無鑑査)
224 佇む 三浦 長悦 みうら ちょうえつ
225 眠る 三須 暁子 みす あきこ
226 静穏 水谷 真里佐 みずたに まりさ
227 何処にいるの? 水野 淳子 みずの じゅんこ
228 潮干 水見 剛 みずみ たけし
229 fuegos artificiales 宮川 佑介 みやがわ ゆうすけ
230 ハルヒ 宮里 瑞穂 みやざと みずほ 初入選
231 宮澤 孝恵 みやざわ たかえ
232 宮治 綱 みやじ こお
233 折々のしらべ 宮下 真理子 みやした まりこ
234 地極 宮田 佳子 みやた かこ 初入選
235 共に 武蔵原 裕二 むさしはら ゆうじ
236 心閑 村上 里沙 むらかみ りさ
237 村田 和子 むらた かずこ
238 冬の渓流 村田 林藏 むらた りんぞう
239 樹下逃走 妻鳥 健 めんどり たけし
240 雨の錦通り 本地 裕輔 もとじ ゆうすけ
241 朱夏 守 みどり もり みどり (無鑑査)
242 風音 森 友紀恵 もり ゆきえ
243 お留守番 守屋 亜矢子 もりや あやこ
244
アシカの海 門名 舜也 もんな しゅんや 初入選
245 Into the dream 安井 彩子 やすい あやこ
246 矢動丸 惠美子 やどうまる えみこ
247 戦ぐ(そよぐ) 谷中 武彦 やなか たけひこ
248 舞踏の花 栁沢 優子 やなぎさわ ゆうこ
249 雪の朝 山岡 巻人 やまおか まきと
250 文学紀行 山口 貴士 やまぐち たかし
251 緑影 山越 啓三 やまこし けいぞう 初入選
252 山﨑 佳代 やまざき かよ (無鑑査)
253 二人ノ森 山下 孝治 やました たかはる
254 深淵の森 山田 伸 やまだ しん 招待
255 太古の魚群 山田 雄貴 やまだ ゆうき
256 屋根 山中 隆成 やまなか たかなり
257 空澄む 山本 恵子 やまもと けいこ
258 まちぼうけ 山本 小夜子 やまもと さよこ
259 願い(清流礼讃) 山本 真一 やまもと しんいち
260 春泥 山本 真也 やまもと しんや
261 玄の海 楊 喩淇 よう ゆき 初入選
262 吉家 研二 よしいえ けんじ
263 侵入者 吉田 奈保子 よしだ なほこ 初入選
264 線の住まう処 𠮷田 侑加 よしだ ゆか
265 暦日 吉原 慎介 よしはら しんすけ
266 夜宴 𠮷村 佳洋 よしむら よしひろ 日本美術院賞【大観賞】
267 夏陰 渡邉 美喜 わたなべ みき
268 進化 綿引 はるな わたひき はるな
269 久遠のこと 藁谷 剛巳 わらや たけみ (無鑑査)
メニュー
X

Lorem ipsum dolor sit amet, ne sea vocent scripta abhorreant, facilisi explicari mel ne, ut quo vide ridens.